Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Imprezy Klubu Literackiego "Dąbrówka" na marzec i kwiecień 2017

Nasza dumka


Wspominam
pieszczotę rąk
jak świt
jak ciszę dnia


O brzasku słowika
plecioną dumkę
na dwa warkocze


Kroplami rosy
poprzez obłoki
rozrywam wiatr
Włos dzielę na pół


Wiatr igłą czasu
przynosi
szept
Rozpieszczam go


Irena Banaszkiewicz Niedzielska

 

KLUB LITERACKI „DĄBRÓWKA” – PIĄTKOWSKIE CENTRUM KULTURY PSM.


7 III 2017 o godz. 1800 (wtorek) Łucja Dudzińska prezentuje debiuty z Grupy Literycznej Na Krechę: Mikołaj Bogajewicz – „kwadrat w kwadracie”, wiersze Pawła Długosza.


21 III 2017 o godz. 1800 (wtorek) „Idź, tam gdzie jesteś” promocja nowej powieści Andrzeja Górnego. Recenzja Jerzy B. Zimny.


4 IV 2017 o godz. 1800 (wtorek) „Futro z drutu kolczastego” spotkanie z autorką Katarzyną Mrozik-Stefańską, omówienie Agnieszka W. Pawlak. XI Młode Pióra – warsztaty literackie. Twórczość Julii Witke i Mateusza Rossy (tomik poetycki „Czarno widzę”). Zapraszamy piszącą młodzież i opiekunów literackich talentów.


18 IV 2017 o godz. 1800 (wtorek) Nowe publikacje, nagrody i wyróżnienia w Klubie Literackim „Dąbrówka”. Kasia Kaczmarek – pocztówka z Mauritiusa.


Zapraszamy do publikacji w „Protokole Kulturalnym”. Spotkania w „Dąbrówce”, os. Bolesława Chrobrego 117. Prowadzi Jerzy Grupiński.

Dodatkowe informacje